Apie mane

Esu Agnė, vaikų ir suaugusių jogos mokytoja,
šokio-judesio terapeutė,
Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacijos narė.

Tikiu, jog visi galime susitikti su savimi ir kitu per judesį. Remiuosi integraliu požiūriu į žmogų ir priimu kūną ir psichiką, kaip nedalomą visumą. Tikiu, jog įsiklausymas į savo kūną, jo poreikių atliepimas ir judėjimas – tai pagrindas asmeniniam augimui, savęs pažinimui, sveikimui, mokymuisi.

Turiu įvairialypę judėjimo ir kvietimo judėti kitus patirtį – nuo jogos darželinukams, šokio-judesio terapijos vaikams, kontaktinės improvazijos dirbtuvių vedimo, iki asistavimo Argentinietiško tango pamokose senjorams, sergantiems Parkinsono liga.

Norint dalyvauti mano vedamose praktikose, nereikalinga jokia išankstinė patirtis, tik smalsumas tyrinėti savo kūną ir judesį.

Išsilavinimas:

Menų terapija, šokio-judesio terapijos specializacija, VU ir LMTA magistras, 2021.

Psichologija, pedagogo kvalifikacija, LEU bakalauras 2016.

Specialioji pedagogika, VDU kvalifikacinės studijos, 2021.

Jogos mokytojo sertifiktas, Buddha on bike, 2018. Vaikų jogos mokytojo kvalifikacija, Rainbow Kids Yoga, 2017.

Savanorystės patirtys:

Šokio-judesio terapeutė
Uniq Dance vaikų vasaros stovykla 7-14 m. vaikams, turintiems negalias, 2021 07.

Šokio-judesio terapijos praktikė, asistuojanti šokio mokytoja 
Argentinietiško Tango pamokos žmonėms su Parkinsono liga, 2019 10 - 2020 02.

Lektorė
“Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorder", seminarai 15-18 m. jaunuoliams psichikos sutrikimų tema, skirti plėsti žinias ir įveikti psichikos sveikatos stigmai,  2014 12 - 2015 03.

Lektorė
Projektas „Pozityvios jaunimo raidos stiprinimo mechanizmai socialinių – ekonominių transformacijų kontekste", seminarai 15-16 m. jaunimui socialinėms ir emocinėms kompetencijoms stiprinti, ruošti savanorystei ir palaikyti savanoriavimo procese, 2014 09 - 2015 01.

Pranešimai, projektai:

Geros savijautos programa. Programų ,,Emocijų šokis" ir ,,Žaidžiu jogą" įgyvendinimas mokyklose, 1-5 klasių mokiniams. 2021 09 - dabar.

Projektas ,,Creating the Bridges: Art therapy for families with the special child”, 2021. Bendradarbiaudamos su terapeutėmis ir tyrėjomis iš Latvijos, Danijos ir Lietuvos kuriame šokio-judesio bei dailės terapijų programą vaikų, turinčių negalią, šeimos nariams. 

VU Medicinos fakultetas ,, Kuriame Lietuvos ateitį", (2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programa) pranešimas ,,Šokio-judesio terapija vaikams, turintiems traumines patirtis", 2021. 

,,Renkuosi mokyti" dalyvė, 2016-2018. Neformalaus ugdymo užsiėmimai, socialinių ir emocinių įgūdžių lavinimas 1-2 kl. mokiniams,

Bendradarbiavimas:

Esu atvira įvairiems bendradarbiavimo pasiūlymams.

Užsiėmimus esu vedusi ,,Flow and glow“ jogos studijoje, studijoje ,,Vilkės namai’, vaikų centre ,,Vėjo vėjo“, Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje, vaikų ir jaunimo klube ,,Šatrija’’, šokio ir sąmoningo judesio fetivalyje ,,Perkūnija“, festivalyje ,,Masters of Calm", ,,Atgajos" specialiojoje mokykloje, taip pat privačiuose renginiuose ir biuruose.

Kontaktai

+37067548126
ag.petkute@gmail.com