Joga vaikams ir suaugusiems

,,Jogos poza gali būti tiesiog mechaninis veiksmas, pratimas. Puiku, jei to nori. Tačiau ar tikrai to nori? Jei trokšti daugiau, pradėk ne uoliai spausti save į formas, bet leisk formoms iškilti iš tavęs." - Bonnie Bainbridge Cohen

Suaugusiems skirtose pamokose praktikuojame įvairias kvėpavimo technikas, jogos pozų sekas bei gilų atsipalaidavimą ir meditaciją.

Šiuolaikiniam žmogui pritaikyti jogos užsiėmimai, kuriuose dėmesys skiriamas praktikai. Derinamos statiškos ir dinaminės jogos pozų sekos. Siekiame dėmesio koncentracijos, kūno stiprinimo ir lankstumo lavinimo, streso įveikos, atsipalaidavimo. 

Žaismingos jogos pamokos vaikams ir visai šeimai, kuriose žaidžiame judesio žaidimus, atliekame kvėpavimo pratimus, kūrybiškai pateiktas jogos pozas po vieną ir poroje, mindfulness atsipalaidavimo ir koncentracijos pratimus.

Grupiniai jogos užsiėmimai, prie kurių galite prisijungti, vyksta vaikų ir jaunimo klube ,,Šatrija". Suaugusiems antradieniais 19.50 - 21.20, vaikams pirmadieniais ir trečiadieniais 15:00-15:45. Daugiau informacijos ir registracija www.satrijosklubas.lt

Klientai priimami individualioms jogos pamokos. 

Kaina ir trukmė:

Individualios jogos pamokos kaina - nuo 35 eurų.
Trukmė 45-90 min., priklausomai nuo užsiėmimui keliamų tikslų bei amžiaus grupės.

45 min. jogos pamoka ugdymo įstaigoje - nuo 60 eurų.
1-1,5 val. suaugusiųjų grupei skirta pamoka ar seminaras - nuo 100 eurų.

Kontaktai

+37067548126
ag.petkute@gmail.com