Augame greičiau, kai esame grupėje. Grupės nariai mums teikia grįžtamąjį ryšį apie savo patirtį būnant kartu, o mes mokomės tą grįžtamąjį ryšį priimti, reaguodami naujais būdais.

Atrodo paprasta? Tikrai ne.

Ypač, kai viduryje sakinio žodis stringa gerklėje, veidą išmuša raudonis, akis nudelbiame žemyn, ima svaigti galva, maudžia skrandį. Arba, priešingai, žodžiai lekia strimgalviais ir tik po kurio laiko, širdžiai nesiliaujant kalatotis, o delnams prakaituoti, suvokiame, ką padarėme.
Galbūt kūno pojūčių įsisąmoninimas ir kylantis judesys gali papasakoti daugiau negu iš pirmo žvilgsnio atrodo?
Galbūt atlikdami vieną ar kitą judesį galime prieiti prie geresnio savęs suvokimo? Ir galbūt tyrinėdami, kaip dar galime judėti ir ką mums tai reiškia, priartėsime prie naujų galimybių reaguoti?

Šokio-judesio terapeutės Agnė Petkutė-Budrienė ir Ugnė Sasnauskaitė kviečia į 14 susitikimų kelionę po savo minčių, emocijų ir kūno pojūčių pasaulį santykyje su kitais pakeleiviais.

Grupė susitiks kiekvieną trečiadienį, 18.00 - 20.00 val. Pradedame 2022 m. vasario 23 d., baigiame 2022 m. gegužės 25 d. Vieno susitikimo kaina - 20 EUR. Vieta bus patikslinta. Maksimalus dalyvių skaičius - 10.

Ko tikėtis?
- Šokio-judesio terapijos principais paremtų sesijų, kviečiančių į sąmoningą judėjimą savo asmeniniams klausimams spręsti;
- Saugios erdvės, kurioje judantys ir reflektuojantys kūnai turi galimybę tyrinėti santykių temą ir išbandyti įvairius būdus sąveikauti;
- Balanso tarp kūniškų patyrimų ir patirčių įžodinimo.

Grupėje galime tyrinėti šias temas:
- Ribas;
- Santykius;
- Poreikius;
- Emocijas;
- Autonomiją;
- Prisitaikymą;
- Tai, kas iškyla grupės metu, "čia ir dabar".

Tiems, kam smalsu, bet nedrąsu įsipareigoti dar nepažįstamai terapijos formai, kviečiame į pirmus du atvirus susitikimus. Nuo trečios sesijos grupė tampa uždara. Nusprendę tęsti šokį, šoka iki galo.

Šokio patirtis absoliučiai nebūtina. Apranga - patogi, judesių nevaržanti.
Daugiau apie šokio-judesio terapiją galima paklausyti čia: http://tiny.cc/1grmuz

APIE TERAPEUTES

Agnė Petkutė-Budrienė yra Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacijos tikroji narė, diplomuota šokio-judesio terapeutė (VU ir LMTA magistras), psichologė (LEU bakalauras) ir specialioji pedagogė (VDU kvalifikacinis laipsnis) bei sertifikuota vaikų ir suaugusiųjų jogos mokytoja, dirbanti su vaikais, suaugusiais ir šeimomis.

Ugnė Sasnauskaitė yra Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacijos tikroji narė, diplomuota šokio-judesio terapeutė (VU ir LMTA magistras) ir socialinė darbuotoja (VDU bakalauras), konsultuojanti individualiai ir vedanti grupes suaugusiems.

REGISTRACIJA yra BŪTINA el. paštu: ugnesas@gmail.com ARBA ag.petkute@gmail.com iki 2022 m. vasario 13 d.