O6

Edukacijos mokykloms

Edukacijos 1-12 klasių mokiniams.

Praktinės edukacijos savęs pažinimo, tarpusavio santykių stiprinimo, emocinio raštingumo temomis. Edukacijų metu naudojami vaikų jogos, šokio-judesio ir kitų menų terapijų metodai.

Edukacijų temos ir turinys derinamas pagal poreikį, dalyvių skaičių ir amžių.

nuo 50 eurų / pam.

Edukacijų pavyzdžiai

Žaidžiu jogą - joga streso įveikai

Edukacijos metu vaikai mokysis įvairių nusiraminimo, atsipalaidavimo, streso įveikos metodų žaismingu patyriminiu būdu. Vaikai sužinos, kas yra stresas, kokios būna streso rūšys, kokia streso įtaka mūsų emocinei ir fizinei savijautai, kokie būdai padeda stresą įveikti.

Praktinius įgūdžius vaikai įgys patyriminio mokymosi metu - atliksime įvairius kvėpavimo pratimus, kūrybiškai pateiktas jogos pozas po vieną ir poroje, mindfulness atsipalaidavimo ir koncentracijos pratimus, todėl vaikai ne tik išmoks streso įveikos būdų, bet tuo pačiu gerins ištvermę, koordinaciją, lankstumą ir balansą bei didins dėmesingumą ir pasitikėjimą savimi.


⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀

Emocijų šokis - šokio-judesio terapija emociniam raštingumui ugdyti

Edukacijos metu, pasitelkdami šokio-judesio ir kitos kūrybinės raiškos priemones vaikai turės galimybę susipažinti su pagrindinėmis emocijomis ir jų raiškos būdais. Vaikai bus supažindinami su pagrindinėmis emocijomis, o patyriminio mokymosi metu vaikai turės progą pažaisti įvairias situacijas, terapinių užduočių metu atpažinti ir suvokti savo emocijas, rasti tinkamus emocijų raiškos būdus, ugdyti pastabumą emocijas atpažinti leidžiantiems kūno pojūčiams.

Veiklos atliekamos individualiai, poroje ir grupėje, todėl vaikai gali įgyti įgūdžių bendrauti, išmokti reikšti savo nuomonę, būti išgirstam ir išgirstam kitų, taip pat susirasti bendraminčių ir pakelti savivertę.